Штампа

Сребрне медаље на "Радичином квизу знања"

Ученици наше школе успешно су учествовали у међушколском квизу знања који се одржао у Основној школи "Радица Ранковић" у Лозовику, где су освојили друго место и сребрне медаље.

"Радичин квиз знања" је такмичење конципирано по угледу на чувену "Слагалицу" и у овогодишњем такмичењу учествовало је осам школа из Велике Плане, Смедеревске Паланке и Смедерева. Екипе су бројале по четири члана, по један ученик из сваког разреда предметне наставе, а нашу екипу су чинили:

Давид Спасојевић V1
Никола Пантелић VI1
Лена Радосављевић VII2
Лена Илић VIII1

Након победа у четвртфиналу и полуфиналу, у суперфиналу је понестало мало среће. После првих пет игара изједначен меч преломила је последња игра асоцијација и победу је однела екипа школе из Милошевца.

Захваљујемо се школи домаћину на гостопримству.
Честитамо ученицима на постигнутом успеху и желимо им још много награда у наредним такмичењима!